نمایشگاه سراب و حقیقت
58 بازدید
موضوع: ادیان و مذاهب
مصاحبه کننده : باشگاه خبرنگاران جوان
محل مصاحبه : نمایشگاه قران
نحوه تهیه : فردی
محل انتشار : سایت باشگاه
تعداد شرکت کننده : 0

علي گودرزي، معاون آموزشي موسسه فرق واديان، در گفتگو با خبرنگار حوزه فرهنگي باشگاه خبرنگاران در خصوص اولين حضور بخش "سراب و حقيقت" در بيست و يكمين نمايشگاه بين المللي قرآن كريم گفت: با توجه به اولين حضور در نمايشگاه قرآن در تلاشيم كه آثار تكراري را براي استقبال كنندگان به نمايش نگذاريم و تنها تاثيرات فرقه اي را بر روي سبك زندگي اسلامي و ايراني به تصوير بكشيم.وي ادامه داد: موسسه "فرق واديان" با تعدادي طلبه به صورت خصوصي توسط ارشاد و مراكز اجتماعي مجوز رسمي گرفت و به در خواست مسئولان نمايشگاه موضوع فرقه شناسي را به تصوير كشانديم.
گودرزي عنوان كرد:با توجه به اينكه تمام بخش هاي نمايشگاه پيرو موضوع سبك زندگي ايراني است بخش آسيب هاي فرقه اي بر زندگي انساني را به ما محول كردند همچنين در بخش هاي ديگر از طريق هنر، معماري اسلامي به صورت تخصصي به اين موضوع پرداختند.
وي با اشاره به بخش "سراب و حقيقت" افزود:
در اين بخش با نمايش 50 تابلو تصاوير از آسيب پذيري فرقه ها و پوچي ها و در مقابل نويد را با روايت زندگي علماي ديني با عنوان ستارگان شب تعريف كرديم تا تماشاگران با مقايسه به حق و باطل برسند.
گودرزي خاطرنشان كرد: يكي از اسامي قرآن فرقان است و از طريق اين نام و با نگاه ظريف به اين موضوع فرقان بودن قرآن را به اثبات برسانيم./ ص

آدرس اینترنتی